burza podniku, stroju a zásob. burza podniku a.s.

index odešli e-mail vytiskni tuto stránku

Partneři - Zkušenosti & Integrita

Ing. Pavel Kvita

ing. pavel kvita Předseda představenstva, absolvoval ekonomickou fakultu (VŠB) v Ostravě (1980), dále na VŠE Praha postgraduální studium specializované na zahraniční obchod (1984). V 80 letech pracoval v zahraničním obchodě s teritoriálním zaměřením na Blízký Východ a Afriku. V 90. letech působil ve společnosti Ernst and Young a specializoval se na daňovou problematiku.
V posledních 13 letech pracuje jako nezávislý konzultant v oblasti daní, korporátních operací (fůze a akvizice) a oceňování společností. Je členem Komory daňových poradců ČR a členem Komory soudních znalců ČR.

 

PhDr. Jan Schönwälder   

phdr. jan schönwälder Člen představenstva zodpovědný za činnost kanceláře na Severní Moravě. Dr. J. Schönwälder; absolvoval filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (´82), dále absolvoval specializované studium správního práva (´92) na právnické fakultě UK. Dalších patnáct let pak vedl vlastní marketingové a reklamní společnosti v České a Slovenské republice. Specializoval se na komplexní problematiku marketingu a obchodu řady významných společností.

Dnes působí jako konzultant v české pobočce slovenské marketingové společnosti a jako nezávislý marketingový odborník.

 

Ing. Pavel Prát

Člen představenstva, absolvoval ekonomickou fakultu (VŠB) v roce 1987. V roce 1995 složil úspěšně auditorské zkoušky (auditor č.l. 1356). V 90. letech pracoval v auditorské společnosti Ernst&Young, Audit, z toho 5 let jako partner auditu. Dále pracoval pro významnou pivovarskou společnost jako finanční ředitel. Podílel se na významných obchodních aktivitách, akvizicích, feasibility studïes. V současnosti pracuje jako odborný ekonomický poradce.

 

Ing. Petr Hýbl

Předseda dozorčí rady, absolvoval Vysokou školu zemědělskou v Praze (1991). Následně pracoval v daňové správě (FÚ, FŘ) kde se zabýval metodikou daňové správy.

Od roku 1997 vykonává daňové a ekonomické poradenství. Během této doby pracoval pro řadu významných společností a finančních skupin. Jeho specializací je zejména komplexní řešení odkupů a restrukturalizace firem.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky +420 602 767 714, nebo emailem na adrese burza.podniku@seznam.cz

 

© BURZA PODNIKŮ a.s. 1997-2009, All rights reserved.
Vyloučení odpovědnosti